سایت بهترین ها با تحلیل ها و کارشناسی هایی که به عمل آورده است و با بررسی فیدبک هایی که از شما عزیزان به دست ما رسیده است بهترین سایت برای آموزش بورس و بازارهای مالی را از بین ده ها سایت معتبر و استاندارد در این زمینه پیدا کرده است که آن سایت مدیر بورس می باشد.با بررسی نظراتی که در سایت های مختلف درج شده است این مورد مشاهده گردید که آکادمی مدیر بورس درصد زیادی از دانشجویان را به خود جلب کرده است.

تیم مدرس حرفه ای ، پشتیبانی عالی و تجربه چندساله این آکادمی از نقاط قوت آن میباشد.آموزش بورس از آن جهت بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است که سرمایه مردم سال به سال یا حتی ماه به ماه ارزش خود را از دست میداد و به همین جهت مردم به سمت بورس جلب شده اند.پس این بسیار مهم است که مردم برای ۀموزش بورس به سراغ کدام آموزشگاه یا سایت بروند تا مبادا با انتخاب غلط خود از بورس فراری شوند.با ما باشید تا سایت و آکادمی مدیر بورس را مورد بررسی قرار دهیم.

آموزش تحلیل تکنیکال بورس (نمودار خوانی بورس)

آموزش تحلیل تکنیکال و نمودار خوانی

مهمترین بخش این سایت مربوط به بخش تکنیکال این سایت میباشد.اول ببینم تحلیل تکنیکال چیست؟یک از مواردی که بورس را جذاب کرده این است که بتوانیم از طریق نمودار سهام ها ، رفتار آینده سهام را با استفاده از چند ابزار پیش بینی کنیم و بتوانیم نقاط ورود و خروج را از روی نمودار تشخیص دهیم.بر خلاف سایر سرمایه گذاری ها مثل دلار و مسکن و طلا که نموداری از آن ها در اختیار نداریم که بتوانیم آینده قیمت را پیش بینی کنیم.

آکادمی مدیر بورس توانسته با هوش عالی کادر خود و تجربه زیاد خود به گونه ای تکنیکال را آموزش دهد که هر فرد بدون مراجعه به منابع دیگری علم تکنیکال را مسلط شود و شروع به ترید کردن نماید.آموزش تحلیل تکنیکال هنر هر کسی نیست و باید مراقب بود که توسط کدام مدرس آموزش میبینید چون علم تکنیکال هر روز در حال آپدیت شدن هست و موارد پیشین دیگر کارایی ندارند.

آموزش تحلیل بنیادی (تحلیل فاندامنتال)

آموزش تحلیل بنیادی و فاندامنتال

تحلیل بنیادی بر خلاف تکنیکال مستقل از چارت و نمودار قیمت است و اساس خود را بر پایه اطلاعات شرکت ، اخبار و…. بنا نموده است.هدف این نوع تحلیل یافتن ارزش ذاتی سهم است که از طریق صورت های مالی شرکت این ارزش استخراج میشود.بسیار واضح است که تحلیل فاندامنتال مخصوص کسانی است که نگاه بلند مدت نسبت به سهم خود دارند.

از معایب این تحلیل میتوان به زمان بر بودن تحلیل ، عدم شفافیت اطلاعات و گزارشات مربوط به سهام ، عدم توانایی در شناسایی حداقل و حداکثر قیمت سهم ، زمان بر بودن یادگیری آن و … اشاره نمود.مدیر بورس با تمام این عیوبی که اشاره شد نحوه آموزش تحلیل بنیادی را طوری شروع کرده است که تنها موارد پرکاربرد و سود ده را به آموزش میپردازد و عوامل تئوری را وقتی قائل نمیشود.

آموزش تابلوخوانی و فیلتر نویسی

حتما تابلو معاملات و سایت tsetmc را مشاهده کرده اید که نمایان گر شاخص کل و قیمت های سهام ها میباشد.شاید تا به الان فکر میکردید که تنها کاربرد این سایت مشاهده شاخص و قیمت ها باشد در صورتی که این چنین نیست.آموزش تابلو خوانی این قابلیت را به شما میدهد که بتوانید فقط با مطالعه تابلو معاملات سهام ها را شکار کنید.در کنار تابلو خوانی علم فیلتر نویسی مدتی هست که ترند شده و یافتن سهام های عالی را برای ما آسوده کرده است.

آموزش فیلتر نویسی به این ترتیب است که با فرا گرفتن زبان برنامه نویسی مختصری طبق الگو سایت tsetmc سهم های متناسب با الگوی خود را پیدا کنید و مجبور به پیمایش تمامی سهم ها نباشید و این تکنیک سرعت کار شما را افزایش خواهد داد.آموزش تابلو خوانی هم با مشاهده رفتار حقیقی ها و حقوقی ها و همچنین سهامداران میتوانید ورود و خروج پول هوشمند را شناسایی کنید و شروه به خرید و فروش سهم نمایید.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *